Už nehubni, Catherine! Radši jdi s Michaelem na večeři

Herečka Catherine Zeta-Jones (43) se po rozchodu se svým manželem Michaelem Douglasem (68) naprosto ztrácí před očima. A přátelé o ni mají strach.

Jedna z nejkrásnějších hollywoodských hereček dělá svému okolí velké starosti. Nevypadá to, že by novou životní situaci zvládala zrovna lehce. Po rozpadu manželství s Michaelem Douglasem se doslova ztrácí před očima. Catherine se očividně odloučením velmi trápí a své deprese zahání pláčem a cigaretou. Na jídlo nemá od pohledu ani pomyšlení.

Za rozpadem slavného manželství je nepochybně bipolární porucha krásné Catherine. Zatímco se její manžel před pár dny docela dobře bavil na francouzském filmovém festivalu v Deuville, waleská rodačka se vnitřně užírá a snaží se působit nenápadně. Krize se však na ní velmi nemilosrdně podepisuje. „Stále ji miluji, ale Catherine má své starosti,“ nechal se slyšet Michael.

Podle informací z blízkého okolí je celkem možné, že se prominentní pár brzy usmíří. Dokonce i sám Douglas začíná na téma odloučení vtipkovat. „Já mám doma krizi? Ne, máme se dobře. Moje manželka a já jsme v pohodě,“ řekl nedávno v rozhovoru pro magazín GQ. Též se spiklenecky zmínil o tom, že by rád zbytek života strávil právě po boku Catherine.

Svatba jednoho z nejvýznamnějších hollywoodských párů, herečky Catherine Zeta-Jones a herce Michaela Douglase se stala svatbou roku 2000. Své "ano" si herci řekli 18. listopadu v hotelu The Plaza v New Yorku. Nechybělo tu ani mnoho slavných hvězd, jako jsou Jack Nicholson, Sharon Stone, Sir Sean Connery, Sir Michael Cane či Meg Ryan. Svatebního obřadu se účastnilo 350 hostů a slavné snoubence přišla asi na 1,5 milionu liber, v přepočtu asi na 45 milionu Kč.

Michael Douglas si zvolil za svědka svého syna z prvního manželství, tehdy mu bylo 21 let, Camerona Douglase (teď ovšem trčí ve vězení kvůli drogovým deliktům). Jejich společný syn, kterému byly tehdy pouhé tři měsíce, většinu svatebního dne svých rodičů prospal. O svatbě Michaela Douglase a Catherine Zeta-Jones se mluvilo a psalo ještě dlouho poté, mimo jiné také díky skandálu s neoprávněným publikováním svatebních fotografií britským magazínem Hello! Po třech letech soudních sporů manželský pár nakonec vyhrál odškodnění.

V dubnu 2003 Catherine porodila dceru Carys a ve stejném roce dostala Oscara za výkon v muzikálovém filmu Chicago.

-juf-

Catherine Zeta-Jones rozpad manželství nese velmi těžce Foto:

Článek

Už spolu nejsou... Foto: isifa.com

Michael Douglas: Kam se odstěhoval od manželky? Víme to!

Vypadá to na rozvod po třinácti letech manželství. Michael Douglas (68) si sbalil kufry a se svou půvabnou manželkou Catherine Zetou Jones (43) už nebydlí.

Článek

Stále ještě ženatý Michael Douglas Foto: isifa.com

Fešák na víkend: Michael Douglas (+ všechny jeho filmové ženy)

Léčil se ze závislosti na sexu, žen totiž mohl mít (a možná měl!) tisíce. Herec Michael Douglas stárne, ale ze svého charismatu ztratil jen málo.

Článek

Michael Douglas prodělal rakovinu hrtanu  Foto: isifa.com

Douglas měl prý rakovinu hrtanu z orálního sexu!

Americký herec Michael Douglas je přesvědčený, že mu rakovinu hrtanu způsobil orální sex.

Článek

FOTO: Thinkstock

Anorexie se bude léčit elektrošoky. Přímo do mozku

Vědci úspěšně použili elektrody implantované do mozku k léčbě anorexie. Tato technika by se mohla v budoucnosti používat masově...

Článek

Místo podprsenky penízky. Model s odkrytými zády Eliška „ulovila“ v pražském butiku Foto: Jiří Janoušek

Eliška Bučková – Anorexie? Měla jsem být radši zticha

Na začátku byla snaha pomoct dívkám, které trpí anorexií stejně jako ona. Dneska modelka Eliška Bučková tvrdí: „Udělala bych mnohem líp, kdybych byla zticha.“

reklama

reklama

reklama