Zemřela první Batgirl! GALERIE krásky, která rozjížděla komiksovou mánii

Batgirl byla nejznámější role Yvonne Craig. Foto:
Batgirl byla nejznámější role Yvonne Craig.

Bývalá baletka získala roli Batgirl v batmanovském seriálu ze šedesátých let, protože producenti se chtěli zaměřit i na muže nad 40 let a dospívající dívky. Takže do třetí řady přidali svůdnou Batgirl, aby přitáhla širší publikum.

yvonnecraig4 Foto:

Yvonne Craig začínala jako tanečnice a časem se dostala před kameru. Objevila se ve dvou snímcích po boku Elvise Presleyho a tou dobou s rock’n’rollovou hvězdou i krátce chodila. Potom přišla nabídka na roli Batgirl ve třetí a poslední sérii Batmana, kterou Craig nadšeně přijala.

yvonnecraig5 Foto:

yvonnecraig1 Foto:

Všechny kaskadérské kousky dělala v seriálu sama a sama také řídila motorku, na níž se po Gotham City pohybovala. Batgirl byla její největší rolí. Později napsala autobiografii From Ballet to the Batcave and Beyond (Od baletu do Batcave a ještě dál). Zemřela ve věku sedmdesáti osmi let na rakovinu prsu, která metastázovala do jater.

yvonnecraig2 Foto:

yvonnecraig6 Foto:

 

Článek

lenka 18.7  - Obrázek 3 Foto:

Batman je mrtvý! Oblíbený imitátor tohoto hrdiny zemřel na dálnici pod koly Batmobilu

V americkém státě Maryland zemřel muž, který se ve Spojených státech proslavil jako Batman. Leonard Robinson v kostýmu komiksového hrdiny navštěvoval děti v nemocnicích.

Článek

Ledger se na roli připravoval důkladně..až moc. Foto:

VIDEO: Zabil Heatha Ledgera Joker? Podařilo se najít deník, který hercovu posedlost rolí vysvětluje

Snad nejznámější úloha, za niž získal dokonce Oscara, byla pro australského herce také osudnou. Dokument odhalil deník, který si Ledger psal, když se připravoval na roli...

 


reklama

reklama

reklama