JE ZATRACENĚ SEXY: Zátopkova praneteř dobývá Ameriku! Čím?

Zátopkova neteř je vážně kus! Foto:
Zátopkova neteř je vážně kus!
Foto: Profimedia.cz a koláž iTOPSTAR.cz
Témata: Eva Longoria

Kdo si myslí, že odkaz známé sportovní rodiny Zátopků pomalu odeznívá, šeredně se plete. Za velkou louží totiž slibně rozjíždí kariéru nádherná Emilova praneteř Angela, jež převálcovala všechny soupeřky v americké reality show!

Když se v České republice řekne jméno Zátopek, všichni si pravděpodobně vybaví bývalého atleta a výtečného vytrvalce. Ve Spojených státech to ovšem tak jednoznačně není. Před časem tam totiž zvítězila ve sledované soutěži Ready for Love kočka s českými kořeny. A ne ledajakými!

Článek

Leonadro DiCaprio nám malinko přibral. Foto:

GALERIE: I jako tlouštík balí sexbomby! Leonardo DiCaprio ukázal na pláži svůj obří pupek!

Oscarový herec si na dovolené zřejmě užívá až moc a malinko se o sebe přestal starat.

Vítězkou seznamovacího klání, které produkovala hvězdná Zoufalá manželka Eva Longoria, se stala sedmadvacetiletá Angela Zatopek, jež je praneteří československého olympionika. Ač studentka žurnalistiky zdolala všechny konkurentky, happy end se bohužel nekonal. Po zasnoubení s Benem Pattonem došlo k vystřízlivění a pár se rozešel.

Angela je ale úspěšná a silná žena a rozchod jí nepoložil. V současné době rodačka z Austinu pracuje jako reportérka pro Křesťanskou vysílací a televizní společnost (CBN) a sjíždí celý svět. Emil by na ní byl jistojistě hrdý.

Angela ze sebe umí udělat kost!  Foto:

Článek

Článek

Kde mají ženy největší ňadra? Foto:

V jaké zemi mají ženy největší ňadra a muži penis? Dozvíte se nyní z mapy!

Zajímalo vás někdy, kde na světě mají ženy průměrně největší ňadra? Pokud ano, stačí se nyní podívat na mapu! A stejně tak tam i naleznete infromaci, ve které zemi na...

Článek

reklama

reklama

reklama