Katka Kristelová bojuje s anorexií: O chodící ramínka na šaty není zájem!

Nová ambasadorka soutěže Kateřina Kristelová už soutěž Miss také vyhrála. V deseti letech na dětském táboře. Foto:
Nová ambasadorka soutěže Kateřina Kristelová už soutěž Miss také vyhrála. V deseti letech na dětském táboře.
Foto: Mia Mirrelli/Jan Tolg/Crisstyl

Moderátorka Kateřina je novou ambasadorkou soutěže krásy mladých dívek Miss Junior. Nahradila herečku Milušku Bittnerovou, která byla tváří soutěže 2 roky. Kristelová nebude hledat jen ramínko na šaty, soutěž krásy mladých dívek tvrdě bojuje proti anorexii a všem dívkám při konkurzu je měřeno BMI.

"Líbí se mi, že v této soutěži se nehledá ramínko na šaty, ale charisma a osobnost," řekla Kristelová, která má za sebou focení propagačních fotek s loňskou vítězkou Andreou Žiačikovou a Miss Junior publikum a internet 2014 Bárou Koškovou. Společně se postavily před objektiv fotografky Mii Mirrelli.

Článek

Kateřina Kristelová s dcerou Klaudií Foto:

Kristelová dělá podezřelé věci. A propaguje rozpustilé uklízečky!

Nepoznáváme ji. Bývala to taková upravená sexy kočka. Ale teď? Co se to s ní proboha stalo? Poté, co moderátorka Kateřina Kristelová (33) začala chodit s moderátorem...

"Focení s holkama pro mě bylo fajn zážitkem, jsou o patnáct let mladší, deset centimetrů vyšší a určitě i o několik kilo lehčí, byla to pro mě výzva postavit se vedle nich. Vypadají skvěle, u mě už je to jenom dřina..., ale zas bych jim přála, aby na tom za těch patnáct let a po dětech byly aspoň takhle. I když to už fakt není zadarmo, a pouze v tomhle ohledu jim věk závidím, jinak bych neměnila. Zkušenosti jsou k nezaplacení," směje se Kateřina, která je nadšená, že ji organizátoři soutěže oslovili ke spolupráci.

Článek

"Jde o prestižní soutěž a velkou šanci pro mladé dívky. Soutěž vychovala už řadu dívek, které se potom velmi dobře etablovaly v modelingu. Loňská vítězka je doslova dvojnicí Andrey Verešové, vyšly o ní desítky článků. Nyní je ve finále další prestižní soutěže krásy a jako modelka si vede velmi dobře," prozrazuje Kristelová. Sama se přihlásila do soutěže krásy jednou v životě a to na dětském táboře asi v deseti letech.  Tenkrát vyhrála. 

Článek

Libuška Vojtková předcvičuje Foto:

Libuška Vojtková je drsná: Zlikvidovala účastnice Miss Junior!

Tanečnice a exmanželka zpěváka Josefa Vojtka Libuška Vojtková dostala na finále soutěže Miss Junior ČR na starost choreografii závěrečného večera. Do holek se známá...

Kristelová se bude od poloviny října účastnit všech castingů a pečlivě vybírat finalistky Miss Junior 2015. "Dívky se musí nejdříve zaregistrovat na webových stránkách Miss Junior a pak už hurá na casting," vysvětluje Kateřina. "Čekají nás castingy ve velkých městech, 17. 10. v Ostravě a Olomouci, 24. 10. je na řadě Brno a Bratislava a 7. 11. Praha. Na všech budu přítomná já a speciální hosté, včetně skautů z prestižních agentur, kteří nám budou ve výběru nápomocni," dodala Kristelová. Finále soutěže Junior 2015 se uskuteční 24. listopadu v divadle Broadway.

Katteřina Kristelová je novou ambassadorkou Miss Junior. Foto:

Článek

reklama

reklama

reklama