VIDEO: Zpěvačka Katy Perry seřadila své exmilence podle toho, jak byli dobří v posteli! Jak dopadl sexy Orlando Bloom?

Známá zpěvačka se toho nebojí. Foto:
Známá zpěvačka se toho nebojí.
Foto: profimedia.cz

Kdo byl jedním z jejích nejlepších milenců?

Tak na tenhle peprný rozhovor sexy zpěvačka Katy Perry asi jen tak nezapomene. V rámci propagace svého nového alba se totiž objevila v populárním americkém pořadu The Late Late Show baviče Jamese Cordena, jenž jí připravil opravdu děsivý zážitek.

Během jedné z jeho originálních “her“ totiž před ní postavil řadu velmi nechutných jídel, z nichž by se většina z nás asi pozvracela. Katy tak měla dvě možnosti. Buď odpovědět na opravdu osobní otázky, nebo jeden z těchto hnusů sníst. No a jedním z dotazů bylo, aby zpěvačka ohodnotila, jak dobří byli její bývalí partneři v posteli!

Článek

Katy Perry Foto:

GALERIE: Katy Perry otevřeně promluvila o svých lesbických zkušenostech! Kolik holek měla?

Americká zpěvačka Katy Perry se v sobotu večer na kampani Gala pro lidská práva vyjádřila o svých dávných bojích se sexualitou.

Zpěvačka měla na pokyn Cordena seřadit postelové schopnosti tří svých nejslavnějších partnerů, herce Orlanda Blooma, zpěváka Johna Mayera a DJe Dipla. A to hezky od nejhoršího po nejlepšího. Perry se sice dlouho zdráhala odpovědět, při pohledu na odporné jídlo se ale nechala přemluvit.

Nejlepším milencem ze jmenovaných je tak podle ní v Americe velmi populání John Mayer, nejhůře naopak dopadl chudák Diplo. Sexy samec Bloom tak skončil přesně uprostřed. Katy Perry pak zavtipkovala, že žádný z nich by se asi nedostal do nejlepší trojice. Poté ale dodala, že všichni jsou výborní milenci a ihned by s nimi skočila do postele. Něco nám říká, že u Dipla a představitele Legolase teď už asi příliš šanci nemá.

Článek

Katy Perry je pěkně sexy!  Foto:

Katy Perry dráždí po rozchodu fanoušky neuvěřitelně sexy fotkou! Podívejte se, jaké tělo je teď singl!

Katy Perry zveřejnila na svých sociálních sítích pořádně žhavou fotku.

Článek

Jak to mezi nimi opravdu je? Foto:

Selena Gomez se rozpovídala o románku s Orlando Bloomem. Jejich sex byl prý…

Kauza okolo hvězdného románku nabírá na obrátkách. Co si o nevěře svého přítele myslí Katy Perry?

reklama

reklama

reklama