Vědci spočítali, kolik byste měli mít sexu v určitém věku. Zapadáte do smutných tabulek, nebo jste nadprůměr?

 Frekvence sexu s věkem klesá. Foto:
Frekvence sexu s věkem klesá.
Foto: istock.com
Témata: láska, Sex, věk, vztahy

Vědci z Kinseyského institutu potvrdili, že věk přímo souvisí s frekvencí sexu všech lidí na planetě. Nejde sice o žádný překvapivý závěr, ale je rozhodně k užitku, mít tuhle věc na papíře a začít s ní něco dělat.

Od 80letého člověka nemůžete čekat tolik sexuchtivosti jako od dvacátníka, výjimky ale samozřejmě existují. Nejprve však statistika - lidé ve věku 18-29 let mají sex přibližně 112krát ročně, lidé ve věku 30-39 šestaosmdesátkrát a nakonec lidé od 40-49 prožijí pouze 69 vášnivých nocí za rok. Do všeho ale vstupuje jeden nebezpečný faktor.

Manželství!

Padesát procent má sex několikrát za měsíc. Foto: Padesát procent má sex několikrát za měsíc. Foto: istock.com

Ačkoliv si třetina manželů užívá sex dvakrát až třiktá týdně, zbytek je na tom opravdu špatně. Padesát procent má sex několikrát za měsíc a 13 procent pouze několikrát ročně. Smutné, že?

Je tu ovšem dobrá zpráva, ačkoliv frekvence sexu s věkem klesá, roste údajně síla orgasmu. Alespoň u žen. U mužů je to s věkem horší a horší...

Článek

Jak vám tetování zajistí, že vám žádná žena neodolá? Foto:

Tohle je hlavní důvod, proč si díky tetování užijete více sexu. Proč vás to zatím nenapadlo?

Být pomalovaný vám pomůže být úspěšnější, ale ne z důvodu, který byste čekali. Výsledky ukázaly, že ženy hodnotily muže s tetováním jako zdravější, více mužské,...

Článek

reklama

reklama

reklama