FOTO: Je tohle nejnechutnější cysta světa? Týpkovi vyndali ze zad obří hnus, který vypadal jako česnek!

Doktorka vyoperovala ze zad pacienta velkou cystu.  Foto:
Doktorka vyoperovala ze zad pacienta velkou cystu.
Foto: youtube.com
Témata: cysta, hnis, operace

Tohle ani ta doktorka nečekala!

 

Doktorka Pimple Popper neboli Sandra Lee má podivnou specializaci. Ve své praxi se totiž zaměřuje především na hnisavé pupínky a cysty nejrůznějších druhů, velikostí i barev. Z jednotlivých zákroků pořizuje navíc videa, která umísťuje na internet. Jedno z jejích posledních ukazuje extrémně nechutný zákrok, během něhož pacientovi vyndavá ze zad velkou cystu, která vypadá úplně stejně jako česnek. 

I když je nahrávka extrémně nechutná, zákrok to nebyl příliš obtížný. Pacient totiž trpěl běžnou formou cysty - tzv. epidermoidní cystou, která se vytváří kvůli ucpané kožní žláze. Nejprve ji musela rozříznout, pak se snažila různými směry vytáhnout hnisavý objekt. Ten byl velmi velký a jeho tvar nápadně připomínal česnek. V zádech po něm pacientovi navíc zůstala velká díra. Záznam celého zákroku je skutečně nechutný, tudíž ho rozhodně nedoporučujeme zhlížet lidem se slabším žaludkem. 

Doktorka vytáhla ze zad pacienta velkou cystu.  Foto:

Článek

Vymačkávání cysty... Foto:

VIDEO: Vymačkání téhle cysty je nejnechutnějším hitem internetu. Žaludek se u něj zvedl 2 milionům diváků! Zvládnete to taky?

Je to zvláštní, ale lidi táhne hnus. Tohle je nejnovější video s cystou, které přilákalo ke zhlédnutí několik milionů diváků.

Článek

Tak tohle je opravdu moc Foto:

VIDEO: Beďarová hitparáda! Expertka na cysty odhalila svoje NEJOBLÍBENĚJŠÍ kousky. Kdo to vydrží?

Youtuberka a dermatoložka Sandra Lee, která si říká Dr. Pimple Popper, se stala hvězdou internetu právě díky těmto šíleným videím.

reklama

reklama

reklama