Parádní PRANK: Skejťák se převlíkl za staříka a začal řádit na rampě. Reakce přihlížejících vás dostane

Překonali byste tohoto "staříka"? Foto:
Překonali byste tohoto "staříka"?

Jak byste reagovali, kdybyste viděli na rampě staříka, jak jezdí na skateboardu? Pěkné překvapení připravil Danny León, jeden z nejlepších skateboardistů světa, svým kolegům. Potřeboval k tomu ale pomoc maskérů.

Ti ho proměnili v osmdesátníka. I tak, aby ho teenageři na skatech jen tak neodhalili, schoval se do hloučku opravdových důchodců. Ti navíc vyvolali hádku se skateboardisty, když jim začali tvrdit, že se ve skateparku dobře chodí a divili se, že tam překážejí. Aby byla kamufláž opravdu dokonalá, než Danny vlezl na skate, jeden ze staříků mu pomohl na prkno vylézt za křiku jedné důchodkyně „Podrž se ho, ať tam vylezeš“.

Když se pak rozjel, jeho kumpáni v letech skandovali José, José, José! Všichni okolo pak byli naprosto vytržení. Zkrátka tohle ve skateparku jen tak neuvidíte.

Článek

Ledger se na roli připravoval důkladně..až moc. Foto:

VIDEO: Zabil Heatha Ledgera Joker? Podařilo se najít deník, který hercovu posedlost rolí vysvětluje

Snad nejznámější úloha, za niž získal dokonce Oscara, byla pro australského herce také osudnou. Dokument odhalil deník, který si Ledger psal, když se připravoval na roli...

Článek

Co všechno vás může na toaletě překvapit? Foto:

VIDEO: Bojíte se pavouků na záchodech? V Africe se na toalety dostanou i mnohem větší zvířata!

Znáte to, zvlášť na chalupách nás mohou v koupelnách a na toaletách překvapit pavouci nebo hmyz. Takže buďte rádi, že nežijete v africké Botswaně, tam vás totiž mohou...


reklama

reklama

reklama