VIDEO: Jak zvládají mateřskou dovolenou Jan Antonín Duchoslav a Bořek Slezáček?

Video Top Star magazín: Tatínci si svou mateřskou dovolenou užívají
Zdroj: archiv

Že mateřská dovolená není žádná dovolená, to víme. Strhané ženy před sebou v ulicích tlačí kočárky ověšené nákupem, plínkami a vším potřebným i na krátkou vycházku... Jak mateřskou zvládají slavní tatínci?

„Moje žena je právnička a má vlastní advokátní kancelář, o kterou se musí starat. Její pracovní vytíženost je o mnoho větší než ta moje, a tak jsme se dohodli, že na mateřské zůstanu já,“ říká herec a moderátor Jan Antonín Duchoslav.

Dalším otcem na mateřské je moderátor Bořek Slezáček. „Na prvního syna, Kolju, jsem se moc těšil. Nejdřív jsme se střídali kvůli práci – Žanetka hlídala odpoledne, já dopoledne. Měli jsme vlastně takovou střídavou péči,“ vypráví Bořek o tom, jak si s partnerkou rozdělili péči o prvního potomka. S prvním synem strávil spoustu času, na toho druhého už tolik času nemá. Nakupilo se mu spoustu práce.

Na mateřské prý ženám degeneruje mozek. Jak je to s těmihle dvěma slavnými osobnostmi? A co budou dělat, pokud by do rodiny přišel další potomek? Podívejte se…

Iv

Mohlo by vás ještě zajímat:

Článek

Článek

Antonín Duchoslav je prostě pořád Viky Foto:

Antonín Duchoslav: Na horách to mám nejradši

Herec Antonín Duchoslav, který se proslavil jako Viky Cabadaj v komedii Sněženky a Machři, je prostě celý život propojený s horami.

 

Další videa najdete ZDE.

 

reklama

reklama

reklama