VIDEO: Pamatujete si na Petra Zvěřinu z Václaváku? Hvězda Vyvolených v Take Me Out hledá holku a chce ji sbalit šílenou otázkou!

TMO (4) - Petr Zvěřina z Václaváku

Najde mezi 30 sexy divoškami svoji, ehm… vyvolenou?

Už ve čtvrtek můžete na Primě vidět další díl reality seznamky Take Me Out, v které se bude nezadaný muž snažit oslovit 30 sexy žen z Česka i Slovenska a přesvědčit je, aby s ním vyrazily na rande. A v dalším díle bude jedním z těch mužů pro diváky povědomá tvář. O přízeň přítomných dam bude totiž bojovat samotný Petr Zvěřina, který se do diváckého povědomí zapsal v první řadě reality show Vyvolení!

Článek

Známý bouřlivák, který proslul svými řečmi, že je Petr Zvěřina z Václaváku a nepřijel do Prahy na žádné babetě, je momentálně bez partnerky a své štěstí u sexy dam chce zkusit právě v této show. Před krásky tak přistoupí se svým nezaměnitelným sebevědomím a mimo jiné si pro ně připraví jednu otázku tzv. bez obalu. Zeptá se jich zkrátka, co si myslí o sexu na prvním rande. Chtěl tím snad něco naznačit? A zaboduje nakonec u přítomných slečen?

PREMIÉRU Take me out si nenechte ujít ve čtvrtek ve 22.30 na Primě!

Článek

Neuvěříte, jak moc se změnila. Foto:

GALERIE: Pamatujete si na Kačku z Vyvolených? Z nevýrazné myšky vyrostla tahle sexy kráska!

Ve slavné reality show nepatřila mezi nejvýraznější osobnosti. Nyní byste si ale přáli, aby se její postavička vrátila zpátky do televize.

Článek

Víte, jak vypadá dnes? Foto:

Pamatujete si na Veroniku Fasterovou z VyVolených? Žije si v neskutečném luxusu a je ještě víc sexy!

V populární reality show patřila mezi vůbec největší krásky. Co dělá teď?


reklama

reklama

reklama