VIDEO: Pražští policisté při šílené honičce pronásledovali auto v protisměru. Záběry zdrogovaného řidiče otřásly Českem!

Šílená honička v Praze.  Foto:
Šílená honička v Praze.
Foto: YouTube.com/Policie ČR

Automobilová honička jak z amerického filmu se odehrála v pražských ulicích.

Děsivá situace, která mohla skončit tragédií, se stala ve středu v Praze. Policisté z pohotovostní motorizované jednotky si zde všimli vozidla, které bylo evidováno jako kradené a muži zákona ihned chtěli zasáhnout. Muž v ukradeném voze jim ovšem ihned začínal ujíždět. Rozpoutala se divoká honička v rušných ulicích Prahy, při které pronásledovaný muž vytlačoval ostatní vozidla, najížděl do protisměru a během své agresivní jízda naboural do čtyř aut.

Článek

Právě srážka s tím posledním, u které bylo bohužel přítomné i malé dítě, definitivně zničila jeho vůz a policie ho konečně dopadla. Muž byl i přes své zranění agresivní a snažil se bránit. Až po následných testech policisté zjistili, že byl muž během jízdy zdrogovaný. Měl totiž pozitivní test na amfetamin. Záběry šílené honičky se nyní šíří po internetu a doslova berou dech. Je pak skoro zázrakem, že se nikomu nic vážného nestalo.

Článek

Filip Grznár obviněn, jaký mu hrozí trest? Foto:

Policie obvinila youtubera Grznára za schvalování vraždy Roma! Na jak dlouho může jít sedět?

Filip Grznár schvaloval ohavnou vraždu Roma na sociálních sítích. Teď mu hrozí trest odnětí svobody.

Článek

reklama

reklama

reklama