VIDEO: Nejlepší rapper na světě? Táta pro nemocného syna

Jak udělat synovi radost? Tenhle tatínek to umí, i když to má těžké Foto:
Jak udělat synovi radost? Tenhle tatínek to umí, i když to má těžké
Foto: youtube.com

Tohle video vidělo jen o víkendu půl milionu lidí. Rappující táta Jayce Correia dojal svět svojí písničkou a něhou, se kterou pečuje o syna Jareda.

Mentálně postižený osmiletý Jared, nedokáže stát, mluvit, špatně vidí, ale jeho rodiče ho milují. Jayce, který na první pohled vypadá jako pěkný drsňák, mu zpívá často.

V téhle písni jsou například slova: Nemůžu být pyšnější / čím musíš projít každou hodinu /výška tvé síly je stejně vysoká jako věž / vedle tebe se cítím jako zbabělec.

Když Jayce viděl, jaký ohlas jeho video má, vyzval další rodiče, aby připojili inspirující fotky nebo videa se svými postiženými dětmi. "Vím, jak je to těžké tím vším procházet. A chtěl jsem, aby i ostatní rodiče viděli, že v tom nejsou sami."

Článek

Holčička se zaklínila v pračce Foto:

Dvouletá holčička v pračce! Jak to dopadlo?

Hrozivý zážitek jak pro malou holčičku, tak pro rodiče! Dvouleté dítě se totiž samo nasoukalo do pračky a více než hodinu v ní bylo zaklíněné! Ven holčičce pomohli až...

Článek

Jade Burke zpívá Whitney Foto:

Senzace internetu – čtrnáctiletá dívka zpívá Whitney Houston. Je neuvěřitelně dobrá!

Svět našel svoji "novou Whitney". Internetem letí video teprve čtrnáctileté skotské dívky Jade Burke. Zpívá klasický hit I will always love you, známý z filmu Bodyguard....

Článek

Facebook  Foto:

Tři bratři kopírovali snímky z dětství a výsledek je dojemný i vtipný zároveň

Sourozenci se rozhodli dát matce pod stromeček velice netradiční dárek v podobě snímků, které nafotili tak, že kopírovaly fotky z dětství.

Článek

Bratři se rozhodli pro společný coming-out Foto:

Bratři dvojčata šokovali otce: Jsme gayové, telefonovali mu a natáčeli VIDEO (přežil to?)

Tihle bráchové se rozhodli podpořit jeden druhého a jít s pravdou ven společně. Zavolali svému otci, aby mu řekli, že jsou gayové. Táta je ale dost překvapil!

 

reklama

reklama

reklama