Šok! Fattymu přišla domů bomba! Na místě zasahovala policie i pyrotechnici! Co se stalo?

Stal se Fatty terčem útoku? Foto:
Stal se Fatty terčem útoku?
Foto: facebook.com

Na tento zážitek oblíbený streamer jen tak nezapomene!

Populární youtuber FattyPillow je známý opravdu vřelým vztahem ke svým fanouškům, kteří mu posílají na jeho P. O. BOX i ty největší šílenosti. Jeden z jeho dětských příznivců to ale  malinko přehnal. Když totiž Fatty otevíral doma dárky, uviděl balíček zabalený v alobalu, který připomínal bombu!

Balíček totiž obsahoval časovač, podezřelé drátky a instrukce k otevření. Fatty s přítelkyní Sárou měli nejdříve z dárku legraci. Vzkaz totiž napsalo dítě a oni si mysleli, že se jedná o vtip. Po chvilce mu ovšem začalo docházet, že to možná nebude legrace a bál se krabici otevřít. Místo toho s balíčkem raději běžel na blízké opuštěné pole a ihned zavolal policii!

Článek

Jak mu chutnal Jirkův burger? Foto:

Fatty drsně útočí na Jirku Krále a snědl jeho speciální burger. Neuvěříte, jak mu chutnal

Populární streamer se opět opřel do slavného youtubera a své největší nemesis. Jak mu chutnal Jirků speciální hamburger?

Ta situaci nepodcenila a na místo dorazili dokonce i pyrotechnici! I přes děsivá opatření se ale naštěstí hororový scénář nenaplnil. První rentgen prý sice ukazoval, že by se mohlo jednat o nástražný výbušný systém, poté však pyrotechnici zjistili, že se jedná o atrapu. Fatty si pak musel zažít další horké chvilky na kriminálce, kam musel ihned k výslechu. I přesto, že se jednalo o atrapu, ovšem policie vyhodnotila Fattyho postup jako správný. Situace totiž mohla být opravdu vážná! „Pokud bychom prý zavolali, že takovouto věc máme doma, museli by evakuovat při nejlepším celý náš dům. Možná i přilehlé,“ napsal Fatty na svém Facebooku.

Youtuberovi je pak sice jasné, že se jednalo jen o neuvážený žert dětského fanouška, stejně však neskrývá své zděšení. I přesto, že se jednalo o mechanismus, jenž měl ukázat pouze Fattyho jméno, mohlo kvůli drátům klidně dojít i k požáru či jiné katastrofě. Zděšený Fatty proto vzkazuje příznivcům, aby příště při posílání dárků více přemýšleli, a pro jistotu ruší svůj fanouškovský P. O. BOX. Nechce totiž podobně vyhrocené chvíle zažívat znovu. A my se mu vůbec nedivíme.

Fatty měl podezření, že mu přišla bomba. Foto:

Článek

Fattyho holka vs. Týnuš Třešničková Foto:

VIDEO: Fattyho holka drsně útočí na Týnuš Třešničkovou! Vážně sexy youtuberka podporuje zabíjení zvířat?

Slavný streamer a jeho přítelkyně se brutálně opřeli do jedné z našich nejhezčích youtuberek. Co si o ní myslí?

Článek

reklama

reklama

reklama