FOTO: Šok! Youtuber Datel bude hvězdou nového českého filmu! U jakého slavného režiséra si zahraje?

Youtuber Datel ve filmu Foto:
Youtuber Datel ve filmu
Foto: facebook.com a youtube.com

Bude z youtubera snad nakonec i filmová hvězda?

Tak tohle jsme opravdu nečekali! Už jsme tak nějak zvyklí, že slavní youtubeři čím dál víc zkoušejí štěstí na hudebním poli, do filmu se ovšem ještě prakticky žádný z nich nedostal. Výjimku tvoří pouze Jirka Král a Shopaholic Nicol, kteří si zahráli štěky v chystaném snímku Jana Hřebejka. A právě do této skupinky vyvolených se nyní dostal další slavný youtuber, vtipálek Datel!

Článek

Internetová hvězda totiž své fanoušky překvapila fotkou, na níž je společně se svým bratrem Matějem vyfocen s oblíbeným režisérem Zdeňkem Troškou. Tím ale překvapení pro fandy rozhodně nekončí. Datel má totiž na sobě hodně divnou paruku a ve statusu přiznává, že jde o kostýmovou zkoušku k režisérovu novému filmu, který brzy začnou natáčet! Podle všeho se pak bude jednat o pohádku Čertoviny, kterou Zdeněk Troška údajně začíná natáčet ke konci května a do kin by se měla dostat na začátku příštího roku.

Že by si v ní Datel s Matějem zahráli právě čerty? To se budeme muset nechat překvapit. Nicméně už teď je zřejmě jasné, že se v pohádce objeví. Datel si ovšem připisuje celkem slušný úspěch, i když se bude zřejmě jednat o menší roli.

Datel a Zdeněk Troška. Foto: Datel a Zdeněk Troška., Foto: facebook.com

Článek

Článek

Jak bydlí Datel? Foto:

Datel se vysmívá fanouškům?! Youtuber, který prosil o peníze, se teď chlubí luxusním bytem! Lidé mu za to nadávají

Před pár týdny prosil fanoušky o finanční pomoc. Jenže to vypadá, že si slavný youtuber možná nežije tak špatně.

reklama

reklama

reklama