GALERIE: Tohle je nový přítel Teri Blitzen! Podívejte se na sexy fotky kluka, který nahradil Johny Machettu

Kdo je novým přítelem slavné youtuberky? Foto:
Kdo je novým přítelem slavné youtuberky?
Foto: Instagram.com

Co všechno víme o novém klukovi internetové hvězdičky?

Fanynky naší youtuberské královny Teri Blitzen jsou v posledních hodinách doslova u vytržení. Jejich internetová modla totiž nejen, že se před týdny hodně v tichosti rozešla se svou velkou láskou, Johny Machettou, ale už se dokonce pochlubila svým novým partnerem. A tím je opět poměrně známá vycházející hvězda, producent a DJ NobodyListen. Víte tedy, o koho ve skutečnosti jde?

Článek

Třiadvacetiletý talentovaný hudebník se ve skutečnosti jmenuje Jakub Strach a už ve svém mladém věku si udělal v hudebním průmyslu velmi slušné jméno.  Stojí za vznikem skupiny VR/Nobody a coby producent má na svědomí znělky pro reklamy světových značek v čele Hugo Boss. I když to tedy nevíte, jeho hudbu už jste v televizi s největší pravděpodobností slyšeli. Svou tvář se pak snaží na obrázkách s Teri malinko skrývat a zůstat pod rouškou tajemství.

Stačí však na sociálních sítích jen trošku zapátrat a ihned zjistíte, že je to neskutečný fešák, jemuž tetování rozhodně nejsou cizí. Po jeho sexy fotkách ho pak bude Teri závidět zřejmě nejedna holka. Youtuberka má zkrátka vkus. Uvidíme tedy, zda se bude jednat o další velkou lásku.

Teri Blitzen a její nový přítel. Foto:

Článek

Článek

reklama

reklama

reklama