Skandál ve Varech? Přítel Teri Blitzen málem zničil dům a byl vyhozen z párty! Co se stalo?

Trapas ve Varech. Foto:
Trapas ve Varech.
Foto: Instagram.com

Tímhle se asi známý hudebník jen tak chlubit nebude.

Dvaapadesátý ročník karlovarského filmového festivalu už od pátečního večera běží v plném proudu. Festival se však nenese jen v duchu filmu, ale také mnohdy divokých párty. A často možná až příliš divokých. O tom se ostatně přesvědčil čím dál známější DJ a producent NobodyListen, který je přítelem jedné z nejslavnějších českých youtuberek Teri Blitzen.

Právě on měl být hvězdou jedné z nejočekávanějších párty večera Addict, na kterou přijížděli lidé z celé republiky. Jenže očekávaná akce nakonec pro něj skončila katastrofou.

Článek

Akce se totiž konala v jednom z pater staršího karlovarského domu naproti hotelu Thermal. Jakmile však hudebník rozjel svou divokou show, bylo zle. NobodyListen v domě totiž údajně se svými fanoušky dělali tak obrovský hluk, až na ně po pár minutách vyběhl naštvaný organizátor a celou párty jim bez milosti zrušil. Podle přítomných se prý totiž bál, že starší budova, zejména pak podlaha, nepřežije jejich neskutečné řádění a skákání a oni se propadnou o patro níže!

Všechny, v čele s Nobodym, proto z místa ihned vykázal a jeho párty tak zrušil! Očekáváný večer se tak malinko nepovedl a lidé, kteří mnohdy jeli do Karlových Varů zejména kvůli této párty, neskrývali své naštvání. To ostatně na svém Instagramu neskrývá ani NobodyListen, který tvrdí, že organizátor moc dobře věděl, jak to na jeho akci většinou vypadá. Tohle se ovšem přece jen Nobodymu, který byl na párty bez slavné youtuberky, příliš nepovedlo.

Teri Blitzen a její nový přítel. Foto:

Článek

Uma Thurman ve Varech. Foto:

GALERIE: Uma Thurman řádí ve Varech! Neuvěříte, jak vypadala hvězda Kill Bill a Pulp Fiction na červeném koberci!

Na slavném filmovém festivalu se představila jeho největší hvězda. Jak zde vypadala?

Článek

Kdo ve Varech nejvíce zazářil? Foto:

GALERIE: Sexy Affleck a vyprsená Čvančarová. Podívejte se na největší hvězdy i trapasy karlovarského červeného koberce

Kdo při letošním slavnostním zahájení karlovarského festivalu nejvíce okouzlil?

reklama

reklama

reklama