VIDEO: Blíží se Mishův konec? Jeho nový seriál je totální propadák. Dělá si v něm trapnou srandu ze Slováků!

Misha a jeho vlaková série. Foto:
Misha a jeho vlaková série.
Foto: youtube.com

Je Mishovo největší období slávy už dávno za námi?

Tak tohle se opravdu nepovedlo. Když Misha před pár týdny přišel s novým youtuberským seriálem Vlakové výlety s Mishou, nejspíš doufal v další hit, v němž navíc svým hejtrům předvede o něco normálnější tvorbu. Jenže výsledek je totálně katastrofální.

Z jeho vlakové série se vyklubala naprostá nuda, v níž jen Misha prostě jezdí vlakem na výlety a vůbec nic se v nich neděje. Zatímco jeho šílené songy jsou aspoň tak špatné, až je musí vidět skoro každý, zde není kontroverzního či zajímavého vůbec nic.

Článek

A to se samozřejmě odráží také na sledovanosti. Zatímco jeho písničky mají na YouTube miliony zhlédnutí, jeho úvodní dva díly vlakových dobrodružstvích zde vidělo dohromady jen necelých 15 tisíc diváků! A to je opravdu slabota.

Nyní přišel Misha s třetím dílem, v němž vyrazil na výlet do Košic a samozřejmě si tak musí dělat místy rádoby legraci ze Slováků a naší sousední země obecně. A nutno říct, že svou slovenštinou možná pár hejtrů dokáže urazit. Jenže ani tím si ovšem potřebná zhlédnutí nenažene a nezakryje fakt, že jeho nová série bez klasických bizarností prostě nikoho nezajímá. Nebo se podle vás blíží konec Mishovy “slávy“?

 

Bude z něj drsný rapper? Foto:

Článek

Článek

reklama

reklama

reklama