VIDEO: Datel klesl na dno! Slavný youtuber předstíral děsivou bouračku, aby vyděsil svého kamaráda. Vážně mu to ještě někdo věří?

Datlova falešná bouračka. Foto:
Datlova falešná bouračka.
Foto: youtube.com

Opravdu ho taková videa ještě baví?

Asi každý už ví, že youtuber Datel je známý především svými rádoby vtipnými pranky, v nichž se snaží napálit své okolí mnohdy takřka děsivými událostmi. Jenže jeho pokusy nejenže nejsou příliš vtipné, ale podle nespočtu hejtrů jsou taky viditelně nahrané. Svým nejnovějším kouskem ovšem zase jednou ukázal, že mu je to úplně jedno a přichází s dalším šíleným prankem.

Článek

Tentokrát se při jedné z cest se svým kamarádem, youtuberem Jenisem, snaží předstírat děsivou bouračku s kamionem, aby tak svého spícího kamaráda vyděsil k smrti. S autem tedy zastavil na kraji silnice a čekal, až naproti němu pojede kamion. Jenis pak byl z jeho pranku “opravdu“ vyděšený a svého kamaráda proklínal.

Vtipné už to však přijde jen Datlovým nejskalnějším fanouškům a komentáře pod videem jsou opět plné negativních komentářů. A podle mnohých se pak zase jedná o jasný podvod a předem připravené divadlo. Co si myslíte vy? Ještě vás Datlovy pranky baví?

Článek

Datel napadl mladého kluka! Foto:

VIDEO: Skandál! Youtuber Datel brutálně napadl mladého puberťáka! Proč to udělal?

Tohle už známá internetová hvězdička opravdu přehnala!

Článek

reklama

reklama

reklama