VIDEO: Erik z ViralBrothers se pochlubil svým luxusním bydlením. Podívejte se, jak si žije nejslavnější český youtuber

Jak bydlí Erik Meldik? Foto:
Jak bydlí Erik Meldik?
Foto: youtube.com

Jak si žije člen slavného internetového dua?

Erik Meldik společně se svým parťákem Čeňkem Stýblem dobyli coby ViralBrothers doslova celý svět a díky jejich slávě i svému dalšímu kanálu Superhero vs. Superhero stále patří mezi naše nejslavnější youtubery. A za svou youtuberskou kariéru už samozřejmě vydělal pořádný balík peněz, díky nimž si mohl pořídit hodně parádní bydlení.

Článek

Jak se jeho syn jmenuje? Foto:

FOTO: Potomek Viralbrothers je na světě a má nejvíc cool jméno! Nejslavnější youtuberské dítě se jmenuje...

Dřív musely mít něco extra celebrity, dneska to jsou youtubeři. Erik z dua Viralbrothers se rozhodl pojmenovat svého syna jako postavu ze Star Wars. Podařilo se?

Se svým luxusním domem, který si pořídil na vesnici, se pochlubil v nejnovějším videu, v němž si užívá volný čas s partnerkou s malým synem Anakinem. A mimo jiné se tu samozřejmě pochlubil se svým příbytkem, který evidentně nebyl nejlevnější. I když je dům podle něj stále nedodělaný, už se v něm může pochlubit parádní saunou nebo posilovnou. Také mu tolik závidíte?

Mrkněte na šťastný páreček očekávající potomka:

Jaký bude Anakin? - Obrázek 1 Foto:

Článek

Článek

Jak žijí superhrdinové v reálu? Foto:

VIDEO: Z ViralBrothers jsou milionáři! Ze skečů o lásce Spider-Mana s Elsou je globální megahit!

Kanál SuperHero Real Life zaznamenal už přes 100 milionů zhlédnutí svých videí a ukazuje, jak by vypadal vztah princezny Elsy z Ledového království a slavného...

reklama

reklama

reklama