VIDEO: Fatty drsně útočí na české youtubery! Co si myslí o MenTovi či Týnuš Třešničkové?

Fatty vs. ostatní youtubeři Foto:
Fatty vs. ostatní youtubeři
Foto: agresori-blog.com a Facebook.com

Jaký je Fattyho názor na youtuberskou konkurenci?

O známém streamerovi Fattym je dobře známo, že své youtuberské kolegy příliš nemusí a myslí si o nich své. I přesto je to téma, k němuž se jeho fanoušci rádi vrací a vždy chtějí znát od youtubera všechny podrobnosti. Přesně to se stalo u jeho posledního streamu, kde se kvůli častým dotazům o vztahu k internetovým kolegům otevřeně rozpovídal.

Článek

Vrátil se snad Fatty k Sáře? Foto:

VIDEO: Fatty se vrátil ke své největší lásce! Dal se snad opět dohromady se Sárou Holanovou?

Známý streamer se shledal s největší láskou svého života.

Fatty tak přiznal, že české youtubery opravdu nemá rád, téměř s žádným z nich se nekamarádí a svou tvorbou i chováním je zkrátka někdo jiný. Ani to ovšem jeho divákům nestačilo a on musel vyjádřit svůj názor na ostatní youtubery. A většina z nich z jeho hodnocení nevyšla dobře. Nejvíce se pustil například do youtubera Baxtrixe, na němž mu není sympatické doslova nic a nemohl by dokoukat ani jedno jeho video.

Největší porci kritiky ovšem od něj dostaly české youtuberky v čele s Týnuš Třešničkovou, která je podle něj sice hezká, ale tím u ní všechno zajímavé končí. Na adresu youtuberek opravdu nešetřil drsnými slovy a dost to od něj schytala také streamerka Vitkorkaa. A koho má naopak Fatty rád? Mezi těch málo youtuberů, které respektuje, patří např. MenT, Kovy či Pedro. S žádným z nich se ovšem příliš nekamarádí.

 

Článek

Článek

O čem zpíval ve svém songu? Foto:

VIDEO: Fatty nazpíval sprostou verzi megahitu Hello od Adele. Opravdu v něm nadává své bývalce Sáře?

Známý streamer se zase utrhl ze řetězu! Vážně se zde pustil do své bývalé přítelkyně?

reklama

reklama

reklama