VIDEO: Fattyho otevřená zpověď! Proč nemá rád Goga a Jirku Krále? Čím ho štvou jeho vlastní fanoušci?

Co si myslí o Gogovi a Jirku Královi? Foto:
Co si myslí o Gogovi a Jirku Královi?
Foto: facebook.com a youtube.com

Slavný youtuber se během svého streamu zase pořádně rozpovídal. A řekl toho fanouškům opravdu hodně.

Populární internetová hvězdička FattyPillow je známá tím, že si na svém streamu s fanoušky ráda popovídá o čemkoliv a zodpoví jim všechny otázky. A tentokrát se při svém streamu Fatty opravdu pořádně rozpovídal. Nejdříve se ho fandové, už klasicky, ptali na jeho názor na ostatní youtubery a řeč tentokrát došla zejména na Jirku Krále a Goga.

O tom, že nemá Fatty Krále vůbec rád, se všeobecně ví a tentokrát řekl proč. Podle něj se totiž český youtuber chová ve videích falešně a schovává před fanoušky svou pravou tvář. YouTube prý pro Jirku není životem, ale pouhým byznysem. I přesto ho ovšem respektuje a přeje mu úspěch. Podobně se pak vyjádřil o slovenském Gogovi, jenž mu také není příliš sympatický a nechápe, jak může mít tak velkou sledovanost.

Článek

Fattyho už ale časem začalo štvát, že se ho fanoušci pořád ptají na jeho názor na ostatní youtubery. Přiznal, že v tomhle ho chování některých jeho fanoušků, především těch dětských, opravdu mrzí. Štve ho, že si nedokážou udělat na internetové hvězdičky vlastní názor a potřebují k tomu slyšet slova svého idolu. A jejich názory se pak mění podle toho, co jaký youtuber zrovna řekne. A právě to Fattyho nejvíce mrzí a chce, aby na to jeho fanoušci kašlali a prostě si udělali vlastní názor.

Tím ovšem Fattyho dlouhé a upřímné povídání neskončilo. Rozpovídal se pak například o vztahu ke své mamince a tom, proč jí pořád posílá peníze. Řeč ale přišla i na střední školu a studium. Ostatně, poslechněte si jeho upřímnou zpověď sami.

Článek

O čem zpíval ve svém songu? Foto:

VIDEO: Fatty nazpíval sprostou verzi megahitu Hello od Adele. Opravdu v něm nadává své bývalce Sáře?

Známý streamer se zase utrhl ze řetězu! Vážně se zde pustil do své bývalé přítelkyně?

Článek

reklama

reklama

reklama