VIDEO: Mishova otevřená zpověď! Kvůli šíleným songům musel na policii! Co se stalo?

Co o sobě Misha prozradil Foto:
Co o sobě Misha prozradil
Foto: youtube.com

Co o sobě malý youtuber se svou rodinou prozradil?

Malý youtuber Misha je fenoménem, který svými šílenými videi stále vyvolává ohromný internetový zájem. A nyní se dočkal i svého vlastního dokumentu! Ten natočila studentka Střední školy uměleckomanažerské v Brně Denisa Urbánková, která nám chtěla ukázat zákulisí natáčení Mishových šíleností. A také nám poodhalit Mishu, Metadona a jejich rodiče z trochu jiného úhlu.

Článek

Youtuberská rodina toho totiž na sebe práskla opravdu dost. Mishův otec Oldřich tak například prozradil, že kvůli jeho šíleným videím a následným útokům hejtrů museli absolvovat několik stání na policii, městských úřadech a objevili se také v hledáčku “sociálky“. Jeho rodiče totiž museli čelit nařčení, že Misha patří mezi ohrožené děti. Situace se ale naštěstí dávno uklidnila a úřady pochopily, že tomu tak není.

Dále se jeho rodina rozhovořila o tom, že malého youtubera připravují na možný ústup slávy. Misha pak prozradil, že jeho největším youtuberským snem je dosáhnout jednoho milionu odběratelů. Ostatně, podívejte se na zajímavé video sami.

 Koukněte, jak prý vypadal Mishův "děda":

Misha ukázal fotku svého "dědečka". Foto:

Článek

Článek

reklama

reklama

reklama