VIDEO: Nejtrapnější prank všech dob?! Youtuber Datel nechal unést Jenise a mířit mu na hlavu pistolí. Fanoušci mu za to nadávají

Nepřehnal to už? Foto:
Nepřehnal to už?
Foto: youtube.com
Témata: Datel, Jenis, prank, únos, youtuber

Tohle už vážně dost přehnal.

Youtuber Datel je známý svými rádoby vtipnými pranky, kterými už však často překonal únosnou mez. Tentokrát ale tento samozvaný král pranků zase našel své nové dno. Ve svém novém kousku se totiž rozhodl pomstít svému kamarádovi Jenisovi. Zinscenoval tedy vyhrocenou situaci, při níž Jenise s pistolí u hlavy unesli neznámí maskovaní muži. S kuklou na hlavě ho pak dovezli k vodě na nafukací člun, kde na něj společně s Datlem začali házet vajíčka. Opravdu “vtipné“.

Článek

Jak bydlí Datel? Foto:

Datel se vysmívá fanouškům?! Youtuber, který prosil o peníze, se teď chlubí luxusním bytem! Lidé mu za to nadávají

Před pár týdny prosil fanoušky o finanční pomoc. Jenže to vypadá, že si slavný youtuber možná nežije tak špatně.

Jenže zatímco spousta jeho dětských fanoušků mu zase skočila na špek a jeho kousku se smějí, mnozí fanoušci už mu nadávají za to, že tohle zkrátka přehnal. Považují totiž za přehnané, že na Jenisův nedávný prank s pokojem plným nafukovacích balónků, musí reagovat brutálním únosem. A ještě mu to přijde vtipné a zcela normální.

Někteří fanoušci se proto Jenisově vyhroceně reakci vůbec nediví. Objevují se pak samozřejmě také názory, že i tento Datlův prank je jen dalším tvz. fakem a dopředu domluveným divadlem. Něco nám ale říká, že z těchto reakcí si Datel nic nedělá a už pro diváky chystá další rádoby vtipný kousek.

Článek

Článek

reklama

reklama

reklama