VIDEO: Šokující zpověď Teri Blitzen! Známá youtuberka trpěla depresemi! Proč se neobjeví na Utuberingu?

Vážně trpí youtuberka depresemi? Foto:
Vážně trpí youtuberka depresemi?
Foto: Youtube.com a Instagram.com

Proč se internetová hvězda nezúčastní nejsledovanější youtuberské akce? A opravdu trpěla psychickými problémy?

Populární youtuberka Teri Blitzen se ve své nové sérii Selflove opět pořádně rozpovídala o svém osobním životě a zase na sebe práskla několik šokujících informací. Znovu se tak dotkla palčivého tématu okolo anorexie a bulimie, s nimiž před dlouhou dobou bojovala. Nyní se ovšem přiznala k další šokující skutečnosti. Zmínila se totiž, že kvůli neustálému stresu ze svého těla, kdy chtěla vypadat co nejdokonaleji, měla dokonce deprese!

Článek

Teri pak svá slova myslí vážně a tvrdí, že kvůli svým závažným psychickým stavům chodila také k odborníkovi. Se svým psychickým trápením se však prozatím nechtěla příliš svěřovat. Nejhorší období už má ale podle všeho za sebou a z nabraných kilogramů po těchto Vánocích už si tentokrát nic nedělá. A to je dobré znamení.

Fanouškům ale také sdělila smutnou zprávu. Nezúčastní se totiž jedné z nejsledovanějších youtuberských akcí, tradičního Utuberingu. Nemá nic proti samotné akci ani jejím organizátorům. Z předešlých ročníků ovšem nemá nejlepší zkušenosti a setkání s fanoušky, s nimiž se většinou ani nestihne pozdravit, jí připadá neosobní. Se svými příznivci se proto chce setkávat jinak. Utubering tak tento rok přijde o jednu ze svých největších hvězd.

 

Teri Blitzen lookbook - Obrázek 1 Foto:

Článek

Článek

reklama

reklama

reklama