VIDEO: Youtuberka Not So Funny Any brutálně zesměšnila Jana Krause. Namalovala mu tenhle šílený make-up!

Tohle se opravdu povedlo! Foto:
Tohle se opravdu povedlo!
Foto: archiv FTV Prima a Facebook.com

Na tohoto hosta známý moderátor jen tak nezapomene.

Youtubeři jsou čím dál populárnější, a proto si jich stále více začíná všímat i moderátor Jan Kraus. Poté, co ve své Show nedávno přivítal malého youtubera Zachyho, se tentokrát na jeho červenou pohovku posadila stoupající youtuberka Anežka Chudlíková aka Not So Funny Any. Jedná se o jednu z typických beauty youtuberek, která točí videa o make-upu, oblečení či vzhledu a díky sympatickému vystupování jí fanoušci rapidně příbývají. A Jan Kraus na ni opravdu jen tak nezapomene.

Článek

Zachy u Jana Krause Foto:

Youtuber Zachy brutálně setřel Jana Krause. Stal se za to terčem drsné kritiky!

Známý malý youtuber se objevil v Show Jana Krause. A sklidil za to pořádnou kritiku.

Youtuberka se totiž rozhodla na slavném moderátorovi vyzkoušet klasický make-up tutorial, na němž přímo na Krausově obličeji ukázala, co je aktuálně trendy. Když mu však Any začala malovat fialovou rtěnku či pomalovala hlavu, už se to Krausovi tolik nelíbilo. Vzniklo z toho ale hodně zábavné vystoupení, které si Kraus zase jednou pořádně vychutnal a známá youtuberka se rozhodně nenechala zahanbit.

Sice toho o sobě moc nenamluvila, ale rozhodně dokázala svým make-upem Krause pořádně překvapit a pobavit všechny okolo. Není divu, že mnozí diváci na internetu označují jeho rozhovor s Any jako jeden z těch nejzábavnější za poslední dobu. Ostatně, podívejte se sami.

 Podívejte se také na nejžhavější fotky českých youtuberek:

Týnuš Třešničková a její odvážné fotky. Foto:

Článek

Článek

reklama

reklama

reklama