VIDEO: Youtuberská bitka roku?! Hejtr Pstruh vyzval Datla kvůli napadení kluka k brutálnímu zápasu!

Datel vs. Pstruh Foto:
Datel vs. Pstruh
Foto: YouTube.com a Pavel Grmolec/Swaglift

Jak se k této výzvě Datel vyjádří?

Internetový rybníček momentálně začíná žít incidentem kontroverzního youtubera Datla, který na dětském táboře drsně napadl mladého kluka. Na Datla se kvůli jeho nepochopitelnému jednání snáší vlna kritiky a své k tomu samozřejmě řekl i známý internetový hejtr Pstruh.

Ten už se totiž nemůže koukat na Datlovo nesmyslné a agresivní chování z poslední doby, kdy se chce pomalu s každým rvát, a chce mu proto udělit lekci a pořádně ho potrestat. Pstruh, známý to pokořitel Psychopata Bejra v nechvalně proslulé youtuberské bitce, tak vyzval Datla na souboj v ringu!

Článek

Datel napadl mladého kluka! Foto:

VIDEO: Skandál! Youtuber Datel brutálně napadl mladého puberťáka! Proč to udělal?

Tohle už známá internetová hvězdička opravdu přehnala!

Marka Valáška i případného promotéra pak láká na velký zájem diváků, kteří by souboj těchto kontroverzních internetových tváří jistě chtěli vidět. Za zápas i případnou výhru by pak mohl Datel získat deseti tisíce korun.

Uvidíme, jak se Datel k této výzvě postaví. Vzhledem k tomu, jak sám v minulosti vyzýval své odpůrce k zápasům a osobní konfrontaci by mu ovšem podobný zápas neměl dělat problém. Dočkáme se snad tedy opravdu další youtuberské bitky, v níž bude hrát Pstruh jednu z hlavních rolí?

 

V ringu si to rozdal Pstruh... Foto:

Článek

Jaký dostal youtuber trest? Foto:

Pstruh je oficiálně prvním odsouzeným youtuberem v Česku! Jaký trest si za sprosté urážky odnesl?

Soud mu zrušil původní podmínku. Skončí snad nakonec ve vězení?

Článek

reklama

reklama

reklama